Avar valge ja tasakaalukas hall

Pehme valge ja helehalli kivine kombo on ühelt poolt steriilne ja külm, teisalt soe ja avarust pakkuv. Hall toon loob hea fooni, valge lisab klassikalisi puhtaid ja helgeid nüansse. Õrn marmormuster toob tasakaalukasse sisekujundusse erilise isikupära. Valge dušisegisti mõjub interjööris üllatavalt ja on tõeline hitt sinu vannitoas.

Vannitoa hind ca 2034 €
Hind sisaldab 25 m2 plaaditud pinda ja sanitaartehnikat.
tasakaal

Värvidest inspireeritud boheemlaslik terrazzo

Terrazzo aitab luua julge ja silmapaistva interjööri nii seinas kui põrandal. Neutraalsema lahenduse saamiseks kombineeri terrazzot heledates toonides seinaplaadiga. Läikivad kroomsegistid lisavad minimalistlikku glamuuri ning kirju plaat annab valgele sanitaarkeraamikale võimaluse särada. 80ndate hittmaterjal on tagasi, kõik vana on jälle uus.

Vannitoa hind ca 1369 €
Hind sisaldab 25 m2 plaaditud pinda ja sanitaartehnikat.
boheem

Sume ja luksuslik hall

Ajatu marmormuster ja klassikaline hall on kõike muud kui igav. Õigesti valitud detailid haakuvad halli fooniga ja annavad ruumile soliidse ilme. Kombineeri hall marmor dramaatiliselt tumedate mustade mattide detailidega ja saavutad moodsalt luksusliku ning samas ajatu vannitoalahenduse. Must dušisegisti püüab alati pilku ja satiinmati musta viimistlusega wc-pott on ühtaegu nii praktiline kui ka väga šikk. Puudu on vaid pehme vaip.

Vannitoa hind ca 2751 €
Hind sisaldab 25 m2 plaaditud pinda ja sanitaartehnikat.
sume

Valge, puhas ja väga skandinaavialik

Skandinaavia stiilis sulanduvad puhtus ja lihtsus. Ruum võib samal ajal olla nii klassikaline kui ka modernne. Julged värvikombinatsioonid ja musta viimistlusega kontrastsed detailid lisavad isikupära ning muudavad vannitoa moodsaks. Läikivad detailid, nagu valge valamukapp või klaaspinnad, toovad ruumi õhulisust. Marmormustriga plaadid annavad ruumile luksusliku välimuse.

Vannitoa hind ca 1955 €
Hind sisaldab 25 m2 plaaditud pinda ja sanitaartehnikat.
skandi

Hall – kümnendi lemmikvärvitoon!

Peen hall toob vannituppa rahulikku elegantsi ning loob sisekujunduses erilise ja soliidse fooni. Neutraalne hall harmoneerub mitme tooniga, ka erinevad hallid loovad kooslusena uusi ja põnevaid varjunüansse. Luksust aitab lisada keraamilise plaadi suursugune marmormuster. Õigete toonidega kombineeritud hall vannituba võib olla tõeliselt rahustav ja soe ning samal ajal ülimalt minimalistlik ja lihtne ruum.

Vannitoa hind ca 1955 €
Hind sisaldab 25 m2 plaaditud pinda ja sanitaartehnikat.
second