NOTO PRO e-poest tellides on 3 võimalust, kuidas pakk kätte saada. NB! Tasuta transport ostudel alates 500€. Kehtib vaid e-poe ostude puhul.

Tellitud kaubad tarnitakse Kliendi poolt tellimuses märgitud tarneaadressile. Tellimuse kättetoimetamine toimub vaid Eesti Vabariigi piires.

(7.20 €). Itella SmartPOST on mugav, kiire ja 100% ilmastikukindel. Pakkidele, mis suuremad kui 60cm x 60cm x 120cm,
toimub kullerteenus välisukseni/värava ette/trepikoja ukseni. Ole valmis ISE koos sõbraga tõstma tooteid, kuna autojuht ei ole kohustatud aitama.

(16 €). Keraamilised plaadid, mille ostusumma jääb alla 200€, toimetatakse Sulle kohale ViaExpress logistikafirma poolt välisukseni/värava ette/trepikoja ukseni.
Ole valmis ISE koos sõbraga tõstma tooteid, kuna autojuht ei ole kohustatud aitama.

NOTO LADU

(Tasuta). Tule toodetele meie lattu ise järgi. Asume Tallinnas, aadressil Liivalao 11 (Liiva keskus, terminal nr. 27-29).
Ladu on avatud E-R 09:00-17:00. Kui ostu eest on tasutud, siis väljastame Sulle tellimuse kinnituse, mille alusel saad laost kauba kätte.

Eesti-sisene tarneaeg jääb enamjaolt 3-14 tööpäeva vahemikku. Toodud tarneajad on hinnangulised ning me ei garanteeri alati tarnet
märgitud ajavahemikus, kuna lõplik tarneaeg sõltub siiski meie transpordipartneritest.

Kui avastad peale tellimuse vormistamist, et soovid siiski tarneandmeid muuta, siis anna meile sellest esimesel võimalusel märku e-posti teel epood@noto.ee

Täpsem info NotoPro e-poe kasutustingimustest SIIN