Nii nagu iga inimene on erinev, on ka ootused vannitubadele erinevad. Mõni eelistab modernset minimalismi, teine klassikalist elegantsi.

Uue kontseptsiooniga 800 m² suurune Noto PRO viimistlussalong sai Tallinnas, Järve Keskuse sisehoovis avatud 2019.a. novembris. See on koht, kus ka kõige erilisemad ja keerukamad maitse-eelistused leiavad lahenduse.

Lubame, et kvaliteedi arvelt me kompromisse ei tee ning meie valikust leiab väga laias hinnaskaalas tooteid:

  • keraamilisi plaate – olgu selleks looduskivi, marmori või terrazzo immitatsioon. Lisaks suured slaabid, mille valik on Baltikumi suurim. Valikus on sarjad rohkem kui 40 erineva tehase poolt.
  • sanitaartehnikat tootjatelt nagu Fima Carlo Frattini, Paini, Antonio Lupi, Gessi, Noken ja Hansgrohe
  • sanitaarkeraamikat tunnustatud tootjatelt nagu Catalano ja RAK
  • vannitoamööblit Itaalia disaini tipptootjalt Antonio Lupi kui ka soodsamas hinnaklassis väga head kvaliteeti pakkuvalt firmalt RAK

Noto PROst ei puudu ka vana hea kuid uues kuues – OUTLET. Teid ootab suur valik väga hea hinna ja kvaliteediga keraamilist plaati, sanitaarkeraamikat ning -tehnikat. Mis kõige olulisem – kõik OUTLET tooted on laos kohe olemas. Seega ei mingeid pikki tarneaegu!

Lubame, et koostöös meie spetsialistidega töötame välja just teile sobivaid materjalide kooslusi ning toimivaid lõppahendusi. Meie teame, et kvaliteetne lahendus on võimalik saavutada ka taskukohase hinnaga.

Tulge ja avastage meiega julgelt vannitoa saladusi. Saage inspireeritud ning täitke oma unistused!

Noto PRO
info@notopro.ee