Näitan kõiki 10 tulemust

Kontsentreeritud happeline puhastusaine 1L FILA Deterdek

19,53
FILA DETERDEK sobib paljudele pindadele:terrakota, portselan, keraamilised plaadid ja happekindlad kivid. Puhverdatud hape, ei erita kasutajale või keskkonnale kahjulikke aure: ei sisalda soolhapet. Erinevad kasutusvõimalused: vastavalt lahjendusele kas tavapuhastus või ehitusjääkide eemaldamine. Kontsentraat ei muuda pindade viimistlust, värvi ega mõjuta vuuke.  Eemaldab tõhusalt ka vuukimissegu jäägid. Puhastab pindu kahjustamata. Ei kahjusta alumiinium- või terasdetaile (köögikubu, torud).

KONTSENTREERITUD LOODUSLIK PESUAINE 1L FILA CLEANER

20,66
FILA CLEANER Sobib suurepäraselt kõikidele vahatatud pindadele. Ideaalne vahend laminaatpõrandatele. Puhastab õrnalt igat tüüpi põrandakattematerjale ja teisi pindu. Ei kahjusta erilise pinnatöötlusega või õrnu pindu. Puhastab pinda kahjustamata. Peale looduskivist põrandate paigaldust, sobib pesemiseks eriti poleeritud viimistlusega kivi puhul, kuna see on eriti tundlik tugevate pesuainete suhtes.

PESUAINE VUUKIDELE 500ML FILA FUGANET

15,75

FILA FUGANET puhastab põhjalikult keraamiliste plaatidega kaetud põrandate ja seinte vuugid. Sobib ühekordselt ja kahekordselt põletatud portselanplaatidele. Ei sobi vaid vahaga töödeldud poorsetele pindadele.

PIHUSTATAV PUHASTUSVAHEND TÖÖPINDADELE 500ml FILA BRIO

11,59

FILA BRIO sobib suurepäraselt köögi ja vannitoa kapiuste, kontorimööbli ja lamineeritud pindade puhastamiseks. Sobib ideaalselt poleeritud marmorist ja graniidist pindadele. Universaalne puhastusvahend, mis sobib kõige erinevamatele pindadele: seinakatted, keraamilised plaadid, plastlaminaadid, glasuuritud pinnad, roostevaba teras, klaaspinnad ja peeglid.

PIHUSTATAV RASVAEEMALDUSKONTSENTRAAT 500ml FILA HOBBY

16,30

FILA HOBBY Sobib suurepäraselt garaaži – tööriistade, autode, mootorrataste ja jalgrataste puhastamiseks. Tõhus puhastusvahend igasugusele mustusele, eriti rasva ja tahma eemaldamiseks. Ideaalne abivahend köögis: pliidirauad, grillplaadid ja - ahjud. Puhastab hästi kamina klaaspaneele.

Loe edasi

Teavita mind, kui toode on taas saadaval

PLEKKE/ VETT TÕRJUV HOOLDUSVAHEND 1L FILA PRW200

24,52
FILA PRW200 on vett ja plekke tõrjuv kaitsevahend plaatimissegu jääkide vastu, mis teeb vuukimise ja puhastamise lihtsamaks, muutmata materjali välimust. Parim vahend kaitsmaks poorseid materjale nagu terrakota, looduskivi, tehiskivi ja presskivi.

PUHASTUSVAHEND EPOKSIIDI JÄÄKIDE EEMALDAMISEKS 1L FILA CR10

41,30
FILA CR10 sobib ideaalselt mitteimavatele materjalidele nagu portselan, glasuuritud keraamika ja klaasmosaiik. Kõrge viskoossusega vedel pesuvahend jääkide, plekkide ja epoksiidi triipude eemaldamiseks.

RASVA JA PLEKKE EEMALDAV PESUAINE 1L FILA PS87

35,18

FILA Ps87 sobib suurepäraselt happetundlike looduskivist pindade pesemiseks. Sobib veepõhiste, metalliliste ja taaspoleeritavate vahade eemaldamiseks. Ideaalne tsementpindade tavahoolduseks. Kõrvaldab hoolduseelsed jäägid poleeritud portselanplaatidelt. Lahjendatud tootega saab puhastada ja eemaldada rasva erinevatelt määrdunud pindadelt nagu portselan, keraamika, looduskivi, terrakota ja tsement. Lahjendamata toode eemaldab portselanplaatidelt ka tõrksad plekid.

Loe edasi

Teavita mind, kui toode on taas saadaval

VÄRVI PARANDAV KAITSEVAHEND 1L FILA STONE PLUS

85,53
FILA STONE PLUS sobib suurepäraselt kõikidele kividetailidele, tööpindadele ja kivist kujunduselementidele. Kaitseb ja taastab poleeritud, töötlemata ja trummeldatud looduskivi loomulikku värvi. Imbub sügavale materjali sisse, kaitstes seda vee ja rasva plekkide ning mustuse eest. Ideaalne nii sise- kui välistingimustes kasutamiseks..
Loe edasi

Teavita mind, kui toode on taas saadaval

VEEPÕHINE PINNAKAITSEVAHEND VUUKIDELE 750ML FILA FUGAPROOF

32,68
FILA FUGAPROOF takistab mustuse imendumist. Teeb mustuse eemaldamise lihtsamaks. Ideaalne mosaiikidel kasutamiseks. Tagab plaadivuukide uue ja puhta välimuse aastateks.
Loe edasi

Teavita mind, kui toode on taas saadaval