Näitan kõiki 5 tulemust

Vetthülgav ja mörti tõrjuv kaitsevahend 1L FILA PRW200

24,52
PRW200 on vetthülgav kaitsevahend plaatimissegu jääkide vastu, mis teeb vuukimise ja puhastamise lihtsamaks, muutmata materjali välimust. Parim vahend kaitsmaks poorseid materjale nagu terrakota ja looduskivi, samuti poleerimata kivi ja presskivi/tehiskivi. Sobib kasutamiseks ka läbimassplaatidel.

Neutraalne looduslik pesuaine 1L FILA CLEANER

20,66
FILA CLEANER - puhastab õrnalt igat tüüpi põrandakattematerjale ja teisi pindu. Ei kahjusta erilise pinnatöötlusega või õrnu pindu. Kasutamiseks järgmistel pindadel: portselanplaadid, glasuuritud keraamilised plaadid, läbimassplaadid (täismassplaadid), marmor, graniit, looduskivi, betoon, puit, laminaatpõrandakatted, linoleum, kumm ja pvc.

Rasva ja plekke eemaldav pesuaine 1L FILA PS87

35,18
FILA PS87 on kolm-ühes-toode: puhastusvahend, plekieemaldi, vahaeemaldi. Ainus vahend, mis eemaldab portselanplaatidelt ka tõrksad plekid. Sobib orgaanilise mustuse eemaldamiseks (rasv, vaha, õli, värv). Puhastab pinda kahjustamata. Väga lihtne kasutada. Kasutamiseks järgmistel pindadel: terrakota, kahhelkivi, portselanplaadid, läbimassplaadid, poleerimata kivi ja komposiitkivi, glasuuritud keraamilised plaadid, betoon, linoleum ja pvc.

Puhastusvahend epoksiidi jääkide eemaldamiseks 1L FILA CR10

41,30
FILA CR10 on kõrge viskoossusega pesuvahend epoksiidi jääkide, plekkide ja triipude eemaldamiseks. Sobib ideaalselt mitteimavatele materjalidele nagu portselanplaadid, glasuuritud keraamilised plaadid ja klaasmosaiigid.

Happeline puhastusaine 1L FILA DETERDEK

19,53
FILA DETERDEK  - sobib anorgaanilise mustuse eemaldamiseks (lubjakivi, rooste, tsement, liim). Eemaldab kõik paigaldusjärgsed segu jäägid ja ehitustolmu. Eemaldab terrakotalt kristalliseerunud soolad. Eemaldab lubjasette põrandatelt, duširuumidest ja vannitoa tarvikutelt. Puhastab põhjalikult ka õues asuvaid põrandaid. Eemaldab tsemendi jäägid ja puhastab samal ajal, kuna sisaldab ka pindaktiivseid aineid. Ülimalt tõhus roosteplekkide eemaldaja. Kasutamiseks järgmistel pindadel: terrakota, portselanplaadid, läbimassplaadid, glasuuritud keraamilised plaadid, happekindlad kivipinnad.