Inspiratsioon

Avasta looduskivide maagia!

Itaalia Dolomiitide puudutus sinu koduses spas:

Kui otsid ajatut elegantsi või kaasaegset julgust, siis see kombinatsioon pakub mõlemat. Itaalia Dolomiitidest inspiratsiooni saanud keraamilised plaadid- Travertiin ja graniit – kaks vastandlikku jõudu, mis koos loovad täiusliku harmoonia. Travertiini pehme, soe palett kohtub graniidi jõulise ja sügava iseloomuga, tuues esile mõlema materjali ainulaadse kontrasti, mis on nii silmapaistev kui ka ajatult vastupidav. Selline rikas valikuvõimaluste palett, loob igasse duširuumi täiusliku spa tunde, tasakaalustades traditsiooni, looduslike tekstuuride ja kaasaegse disaini võtete vahel.

Täiusliku spa tunnet aitavad luua ka õigesti valitud sisustus: mustad kroomitud segistid ja dušš, samuti harmooniliselt sobituvad valamukapp ning valgest mattkeraamikast valamu ja WC-pott. See on vaid üks näited paljudest võimalustest, kuidas täiustada oma imelist looduskividega inspireeritud ruumi.

Tellige kõik vajalik alates keraamiliste plaatide segudest kuni vannitoa sisustuseni otse meie e-poest või tulge tutvuge näidistega meie salongides Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis!

Noto Pro meeskond aitab kujundada vannitoa, mis vastab täpselt teie unistustele, kus igas detailis kajastub teie isikupära.